Publiczna szkoła podstawowa

w  antoniówce Świerżowskiej

Mikołajkowa wycieczka do Warszawy

 

Dnia 30 listopada 2018 roku, w mroźny poranek uczniowie naszej szkoły z klas I – VIII wraz z wychowawcami w ramach Mikołajek wyruszyli na wycieczkę do Warszawy na koncert pt.
„5 ZŁOTYCH MINUT RATUJĄCYCH ŻYCIE” w hali widowiskowej „TORWAR”, oraz do kina PROMENADA na film premierowy „GRINCH”.

W programie koncertu były występy: Filipa Lato, ZOUZY, Marty Gałuszewskiej, zespołu Baranowski, zespołu 4Dreamers, Formacji tanecznej FLEX, Teatru Iluzji (Maciej Pol). Miało miejsce spotkanie z Mikołajem. W finale wszyscy obejrzeli LASER SHOW. Fundacja PROMETEUSZ zorganizowała ten koncert, aby promować ideę udzielania pierwszej pomocy wśród młodzieży.

"Grinch" to animowana komedia – nakręcona na podstawie świątecznego klasyka – książki „Dr. Seuss”. Historia zrzędliwego, cynicznego stwora, który marzy tylko o jednym – by ukraść święta Bożego Narodzenia. Zabawna, pełna ciepła, uniwersalna, oszałamiająco sfilmowana historia świąteczna    z olbrzymią dawką optymizmu. Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa – Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia. Planuje nawet uprowadzenie św. Mikołaja. Wszyscy podczas seansu dobrze się bawili – było tam kilka bardzo śmiesznych scen i niesamowita surrealistyczna scenografia. Uczestnicy  wycieczki wrócili z wyprawy zadowoleni.


 

SP Antoniówka Świerżowska

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.