Publiczna szkoła podstawowa

w  antoniówce Świerżowskiej

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

3 września 2018r. odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego. Pani Dyrektor Danuta Tobiasz powitała uczniów oraz  przybyłych rodziców i grono pedagogiczne. Na wstępie przedstawiła nowa kadrę pedagogiczną oraz przydział wychowawstw i klasopracowni.

Przedstawicielka Urzędu Gminy Maciejowice przeczytała pismo Wójta Gminy z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i życzyła spokojnej oraz owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym. Następnie wychowawcy wraz ze swoimi wychowankami udali się do swoich sal lekcyjnych.

Tego dnia odbyła się jeszcze jedna uroczystość. Pożegnaliśmy jedną z naszych koleżanek, wieloletnią nauczycielkę naszej szkoły p. Wiesławę Szeląg, która odeszła na zasłużoną emeryturę. Słowa podziękowania i pożegnania zostały skierowane do p. Szeląg przez przedstawiciela Urzędu Gminy Maciejowice, Radę Pedagogiczną, Radę Rodziców oraz całą społeczność szkolną. Wręczono p. Wiesławie drobne upominki, nagrodę dyrektora oraz bukiety kwiatów. Wszystko odbywało się w atmosferze wdzięczności za trud, który nasza koleżanka włożyła w wychowanie wielu uczniów.

Na zakończenie uczniowie, rodzice oraz wszyscy pracownicy szkoły zostali zaproszeni przez p. Szeląg na słodki poczęstunek.

SP Antoniówka Świerżowska

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.