Publiczna szkoła podstawowa

w  antoniówce Świerżowskiej

kronika wydarzeń

Akcja "Wszystkie kolory świata"

Wolontariusze z naszej szkoły włączyli się do akcji UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”. W ramach akcji uczniowie będą przygotowywali charytatywnie szmaciane laleczki. Laleczki zostaną zaprezentowane w szkole podczas podsumowania projektu.

Podsumowanie Obchodów 100-lecia Niepodległości Polski

21 grudnia w Szkole Podstawowej w Antoniówce Świerżowskiej miało miejsce podsumowanie działań, które społeczność szkoły, nauczyciele i uczniowie przeżywali przez cały rok 2018.  

Więcej..

Udział w kampanii "Bohater-on - włącz historię"

11 października 2018 r. w naszej szkole rozpoczęła się promocja ogólnopolskiej kampanii historycznej BohaterON – włącz historię.  Celem akcji jest upamiętnienie i uhonorowanie POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH.

Więcej..

Akcja "Góra Grosza"

 

Szkolny Klub Wolontariatu w grudniu 2018 r. wziął udział w akcji „Góra Grosza”

 

Więcej..

Więcej..

Dzień Nauczyciela

Dziś, w dniu obchodów Dnia Edukacji Narodowej

w naszej szkole, odbył się uroczysty apel, który rozpoczął się przemową pani Dyrektor Danuty Tobiasz, która złożyła życzenia wszystkim obecnym i emerytowanym pracownikom szkoły oraz wręczyła Nagrody Dyrektora. Uczniowie przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Zaprezentowali- słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia.

Więcej..

 

  Zabawa karnawałowa

Więcej..

  Wycieczka do Warszawy

Dnia 30 listopada 2018 roku, w mroźny poranek uczniowie naszej szkoły z klas I – VIII wraz z wychowawcami w ramach Mikołajek wyruszyli na wycieczkę do Warszawy na koncert pt.
„5 ZŁOTYCH MINUT RATUJĄCYCH ŻYCIE” w hali widowiskowej „TORWAR”, oraz do kina PROMENADA na film premierowy „GRINCH”.

Więcej..

 Dzień babci i dziadka

24 stycznia 2019 r. uczniowie PSP w Antoniówce Świerżowskiej ubrani w stroje ludowe z niecierpliwością wyczekiwali swoich gości. Dzieci zaprosiły ukochane babcie i równie kochanych dziadków, by im podziękować za opiekę, poświęcany czas i różne wspólne zabawy.

Więcej..

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018r. odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego. Pani Dyrektor Danuta Tobiasz powitała uczniów oraz  przybyłych rodziców i grono pedagogiczne. Na wstępie przedstawiła nowa kadrę pedagogiczną oraz przydział wychowawstw i klasopracowni.

Więcej..

 AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA

KONSTYTUCJI 3 MAJA

 

6 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia       z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uczniowie klas 4, 5, 6 i 8 zaprezentowali program artystyczny przypominający wydarzenia z roku 1971.

Więcej..

 WIELKANOC U POWIŚLAKÓW

 

Pogrzeb żuru i śledzia, dynguśniki oraz zabawa jajko o jajko to praktykowane wciąż w różnych regionach Polski mniej znane tradycje wielkanocne, z którymi we wtorek, 9 kwietnia, zapoznali się uczestnicy spotkania Wielkanoc u Powiśloków, które już po raz kolejny odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej w Antoniówce Świerżowskiej. Spotkanie poświęcone było tradycjom wielkanocnym na Powiślu Maciejowickim.

 

Więcej..

SP Antoniówka Świerżowska

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.