Publiczna szkoła podstawowa

w  antoniówce Świerżowskiej

Dzień Nauczyciela

 

Dziś, w dniu obchodów Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole, odbył sie uroczysty apel, który rozpoczął się przemową pani Dyrektor Danuty Tobiasz, która złożyła życzenia wszystkim obecnym i emerytowanym pracownikom szkoły oraz wręczyła Nagrody Dyrektora. Popłynęło również wiele ciepłych i miłych słów w kierunku naszych nauczycieli od przedstawicieli Rady Rodziców, którzy w imieniu wszystkich rodziców wyrazili wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i troskę o dobro wychowanków.

Uczniowie przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Zaprezentowali - słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia. Przekazali najlepsze życzenia.

Program artystyczny oraz dekorację przygotowały opiekunki Samorządu Uczniowskiego p. Marta Łukiewicz i p. Ewelina Sitnik.

Po części artystycznej, na zebranych gości czekała niespodzianka. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali turniej zatytułowany: Kocham Cię, Szkoło! Rywalizowały ze sobą dwie drużyny: Nauczyciele i Uczniowie. Rozgrywka była bardzo emocjonująca. wygranymi okazali się uczniowie. Bawiliśmy się wybornie.

 

SP Antoniówka Świerżowska

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.